iPhone 6c’ye Hazır mısınız?

iphone 6c

Akıllı telefon dünyası bir yeni konsept tasarımla daha çalkalandı. Apple’ın “canlı” modeli iPhone 6C için hazırlanan konsept görseller ortaya çıktı

Akıllı telefon pazarının öncü markalarından Apple, WWDC 2014 için hazırlıklara şimdiden başlamış görünüyor. Her seneEylül ayında yeni bir üst düzey akıllı telefon modeliyle kullanıcı karşısına çıkan Apple, geçtiğimiz sene büyük bir sürprizle “iPhone 5C” ismini taşıyan ve canlı renklerden oluşan bir modelin de tanıtımını gerçekleştirmişti.

Son günlerde Apple’ın akıllı telefon modeli iPhone 6’ya ait ait konsept tasarımlar artarken, Ferry Passchier ismindeki bir tasarımcı ise akıllardan çıkan iPhone 6C için konsept bir tasarım teşebbüsünde bulundu. IPhone 5C’ye göre daha ince ve daha yuvarlak kasa hatlarına sahip tasarımda, dikkat çeken bir diğer özellik de ekranın büyütülmüş olması.

Apple’a yönelik piyasa analistleri, iPhone 5C’deki satış rakamlarının amaçlandığı gibi olmaması hasebiyle, yeni biriPhone XC modelinin gelmeyeceğini müdafaa ediyor. Bakalım Apple tarafından gelen konuyla alakalı doğrulamalar nasıl olacak.

Related posts

Leave a Comment