Parsiyel Hizmeti

Parsiyel Hizmeti
Şehirden şehire ev taşıma fiyatlarını müşteri için daha uygun fiyatlı hale getiren parsiyel taşımacılık hizmeti birçok nakliye şirketi tarafından verilen bir hizmettir. Irak parsiyel ve denizyolu parsiyel taşımacılık gibi hizmetleri de kapsayan bu sevkiyat türünde bir kamyonu dolduracak kadar eşya veya malzemeleri olmayan 1’den fazla kişi veya kurumun malları aynı büyük araca yerleştiriir. Parsiyel taşımacılık sistemi bir aracı dolduracak kadar gönderisi olmayan kişi veya firmaların daha az nakliye ücreti ödemesini sağlamaktadır.
Günümüzde parsiyel taşımacılık hizmeti veren birçok nakliye şirketi büyük şirketlerin geniş ölçekli projelerinin taşınması için Ortadoğu parsiyel ve Lübnan parsiyel yük taşıma hizmetleri de vermektedir. Düzenli parsiyel servis hizmetleri veren firmaların bu sistemi, nakliyat masraflarını aşağıya çektiği için müşterileri tarafından özellikle tercih edilmektedir. Bu taşımacılık sistemi lojistik firması müşterilerinin 1’den fazla noktaya dağıtılması gereken eşya ve malzemerl için de kullanılmaktadır. Beyrut parsiyel ve diğer taşımacılık hizmetleri için ekonomik ve pratik bir çözüm sunan sistem, birçoklojistik firmasının hizmetlerinde parsiyel taşımacılık oranını arttırmasına sebep olmuştur.Arz-talep dengeleri çerçevesinde belirlenen parsiyel fiyatları mevsimlik, hatta bazen günlük olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sistemle sevkiyat yaptırmanın size ne kadara mal olacağını öğrenmek için yükünüze dair bütün bilgileri, istediğiniz aracın özelliklerini, gönderilerinizin nereye veya nerelere teslim edilmesini istediğinizi ve diğer detayları lojistik şirketlerine bildirmeniz gerekir.
Bu sistemle şehir içi ve şehirler arası nakliyatlarınız da, ülke dışına yapılacak nakliyatlarınız da daha ucuza mal olacaktır.

Related posts

Leave a Comment