Şirket, Ortaklı, Bayii Acente Araştırması Nasıl Yapılır

Uzun süreli bir iş anlaşması için, başka bir şirketle birlikte ortaklı bir iş yapacaksınız ancak, karşıdaki şirketle ilgili belirgin şüpheleriniz var. Ticari yaşamınızın bu ortaklıktan sonra ki dönemi için endişeli ve yüksek riskli bir anlaşma yapmadan önce ciddi bir araştırmaya ve bilgiye ihtiyacınız var. Herhangi bir şirketle ticari bir faaliyete girişeceksiniz ancak karşıda ki şirkete güvenemiyorsunuz ve çeşitli şüpheler yaşıyorsunuz. Tüm bu sorunlar karşısında uzman yardımcılarınız olan özel dedektiflerimiz tüm şüphelerinizi giderecek derin bir araştırma yaparak, gereksiz bilgilerden arındırılmış odaklı bir bilgi sunumunu rapor halinde size sunabilmektedir.
Şirket ve mali kanunlar ile ilgili üst düzey bilgi sahibi uzman özel dedektiflerimiz, tüm şirketlerle ilgili detaylı bir araştırmayı yaparak, ihtiyacınızı olan tüm bilgileri, firma analizi ve risk analizlerini tarafınıza ulaştırabilmektedir. Alanlarında profesyonel olan özel dedektiflerimiz, eğitimli ve uzun yıllar sektörde bulunmanın getirdiği bilgi birikimi ile tecrübelere sahiptir.
Kurumsal dedektifler, kurumlar ve işletmelerle ilgili tüm Türk yasalarına hakim, kurumların ve şirketlerin işleyişleri ile ilgili ileri düzey bilgi sahibi profesyonel dedektiflerdir. Kurumların içerisinde yanlış giden her şeyi belirleyebilme şansına sahip olan bu dedektifler, dedektif gizlilik ilkesi ile hareket etmektedirler ve tüm sonuçlara büyük bir gizlilik içerisinde ulaşabilirler.
Şirketinize bağlı olarak çalışan bayiler, acenteler, distribütörler ile ilgili kaygılarınız ve şüpheleriniz mi var? Yani bayilik veya acentelik isteyen şirketler ile ilgili bilgi yetersizliği mi var? Şirket ve maliye ile ilgili uzmanlaşmış özel dedektiflerimiz tüm bu şirketler ile ilgili detaylı inceleme araştırma ve takiplerinin sonucunda elde ettiği odaklı verileri tarafınızı bir rapor olarak sunabiliyor.
Şirketler ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri ayrıntılı olarak raporlayabilen dedektiflerimiz, çok daha karlı ve çok daha dürüst ticaret yapabilmenizi sağlayabilmektedir.

Related posts

Leave a Comment