Ukash Kart

Ukash Kart
Ön ödemeli yeni nesil kart sisteminiz olan ukash, 19 haneli dijital bir kod numarasından oluşur. Kartın satışını yapan güvenilir bir firmayı tespit ettikten sonra ukash kart satın almak basit bir işlemle gerçekleşir. Bu sistem internet aracılığıyla yaptığınız alışveriş ve diğer bazı işlemlerde kredi kartınız veya banka hesabınızla ilgili bilgiler vermeden sadece 19 basamaklı ukash kodunuzu kullanarak işlem yapabilmenizi sağlar.
Yaşadığımız dünyada alışveriş ve başka işler için evlerinden veya işyerlerinden çıkmamayı, internetin sunduğu olanakları kullanmayı tercih eden insanların sayısı giderek çoğalıyor. Kullanıcıların bir kısmı online alışveriş veya başka işler için özel bilgilerini, kredi kartı bilgilerini vermekten rahatsızlık duyuyorlar. Ukash kart, barındırdığı yüksek güvenlik sistemiyle işte bu tür çekinceleri büyük oranda ortadan kaldırabiliyor. Dilediğiniz limitteki tek kullanımlık pin numaranızı aldıktan sonra, ukash uyumlu binlerce sitede sadece bu numarayı girerek işlem yapmanız mümkün oluyor. Satın alınması kolay olan; risksiz, zahmetsiz, avantajlı ve güvenli kullanım olanaklarına sahip olan ukash kart sayesinde bir internet kullanıcısı olarak hayatınız daha da kolaylaşıyor. E-ticaret siteleri, oyun ve iddaa siteleri gibi sitelerde kullanılabilen bu kartı nakit para gibi bozdurmanız da mümkün. Somut anlamda bir kart olmayıp online işlemlerde kullanılan 19 basamaklı kişiye özel bir pin numarası olan ukash , alışverişlerinize yüzde 100 hız kazandırıyor.
Kartınızı, daha doğrusu kod numaranızı satın aldıktan sonra bir kere kullanmanız halinde kart çözülmekte ve tüm bilgiler sistemde kalıcı şekilde saklanarak kullanıcılar hırsızlık ve kaybolma gibi ihtimallerden korunmaktadır.

Related posts

Leave a Comment