Flama Bayrak Dünyasında Onlar Birinciler

Flama Bayrak Dünyasında Onlar Birinciler

Bayraklar dünyası flama bayrak üretimlerini yaparken iç ve dış mekana göre ayrı şekilde üretmektedir. Kötü hava koşullarına da dikkate alınarak yapılan ürünlerimizde yağmur, güneş ve rüzgar gibi ve benzeri doğa şartları da dikkate alınmaktadır. Tüm ürünlerimizde akma, solma veya küf yapma gibi bir durum söz konusu değildir. Kullanmış olduğunuz ürünlerimizde makinede veya elde yıkama özelliği de bulunmaktadır.

Kurumumu sizlere flama bayrak ürünlerimizde aşırı rüzgara dayanabileceği dokuma kalitesini kullanmaktadır. Alüminyum olarak gövde ve çelik yay tel uç kıvrım direklerinden oluşmasının yanı sıra esnek ve portatif gövde seçenekleri de bulunmaktadır. Türkiye’nin en kaliteli raşel polyester dokuma kumaşına sahip olan kurumumuz tüm ürünlerini garanti kapsamı içerisinde sizlere sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına flama bayrak ürünlerini pazarlamasının yanında ücretsiz kargo seçeneğini sizlere sunuyoruz. En ilgi çekici ürünler arasında yer alması ile müşterilerin ilk tercihi olarak bizlere görülmektedir. Fuar, festival ve seminerlerde daha çok kullanılmasının yanında geniş yer almadan göz alıcı şekilde durmaktadır.

Flama bayrak ürünlerinde en çok kullanılan bir ürün olması ile %100 müşteri memnuniyetini sizlere sunmaktadır. Kırlangıç flama ve buna benzer birçok flama ürünü olmasının yanında her türlü itina ile müşterilerimize sunulmaktadır. Günümüzde birçok bayrak çeşidi bulunmasının yanında flama bayrak ürünleri 75×300 cm olarak plajlarda boy göstermektedir. Raşel kumaştan üretilen bir ürün olmasının yanında uzun süreli kullanabilirsiniz. İstanbul merkezli atölyemizde üretilmesinde aklınıza takılan sorularınızı bizlere sorabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında her yerde bulunmasının yanında üçgen ve beşgen flama ürünlerimiz olarak da kullanabilirsiniz. Maç müsabakalarında daha çok kullanılan flama bayrak ürünlerinde püsküllü ve püskülsüz olarak da sizlere sunulmaktadır.

Related posts

Leave a Comment