En İyi 5 Ücretsiz Antivirüs Seçeneği

Eğer hala bir antivirüs programına sahip değilseniz, her gün saatler geçirdiğiniz internet ile rus rületi oynuyorsunuz demektir!

Antivirüs yazılımları sizi internette bulunan kötü niyetli yazılımlardan, saldırılardan ve bilgisayarınızı yavaşlatan birçok etmenden koruyan programlardır.

Antivirüs yazılımları birçok farklı amaçlar ve kullanıcı için üretilmiş olsa da en çok tercih edilen antivirüs yazılımları ücretsiz olanlar.
Bugün sizin için ücretsiz ve oldukça iyi iş çıkaran 5 Antivirüs seçeneğini bir araya getirdik. İşte sizi internette koruma altına alacak o beşli:
1-)AVG Antivirus
Beş dakika içerisinde kurup kullanıma hazır olan bu antivirüs programı tüm işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.
2-)Comodo
Sadece Windows ve Mac’de işleyen bu program, virüs tarama ve tespiti konusunda oldukça başarılı sonuçlar verirken tek kusuru belirlenen kötü yazılım ve virüsleri manuel(elle) olarak silmenize gereksinim duyması.
3-)Ad-Aware Free
AVG Antivirus ile kıyaslanabilir olan bu antivirüs programı Lavasoft tarafından üretilmiş. Sizi internette gezinirken korumanın yanında açtığınız her dosyayı gözden geçiren bu program, zararlı yazılımlardan zarar görmenizi minimum seviyeye indirecek.
4-)Malwarebytes Anti-Malware 1.70
Bu program sizi gelecekte yaşayabileceğiniz saldırılardan koruyor. Başka bir deyişle, siz bir siteye girmeden önce orayı tarıyor ve muhtemel bir tehditte sizi uyarıyor.
5-)Avast Free Antivirus
İnternette vakit geçiren ve bir şeyler indirenlerin en büyük problemi olan casus yazılımlar Avast Free Antivirus ile büyük ölçüde engelleniyor ve siz onun güncellemelerini takip etmeyin diye kendi kendisini güncelliyor.

Related posts

Leave a Comment