24 Mayıs Corona Tablosu

24 Mayıs Corona Tablosu
24 Mayıs Corona Tablosu
24 Mayıs Corona Tablosu
24 Mayıs Corona Tablosu
24 Mayıs Corona Tablosu

TÜRKİYE CORONA VİRÜSÜ VAKA VE ÖLÜ SAYISI KAÇ OLDU?
Ülkemizdeki son durumu geçtiğimiz gün paylaşan Bakan Koca; "İYİLEŞEN TOPLAM HASTA SAYISI 120 BİNE YAKLAŞTI. Yeni vaka sayısında değişkenlik öngörülen düzeyde. Yoğun bakım desteğine ihtiyaç giderek azalıyor. Riskin daha da düşmesi, güçlü tedbirle mümkün. GÜÇLÜ TEDBİR, sosyal hayatta hep birlikte alınacak tedbirdir." İfadelerini kullanmıştı.

25 MAYIS PAZARTESİ 2020 TÜRKİYE KORONA TABLOSU!

İşte, kamuoyu ile paylaşılan son Bakanlık verilerine göre Türkiye'de illere göre corona virüsü vaka sayısı dağılımı ve dünya geneli canlı KOVİD-19 haritası...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Yoğun bakım hasta sayımızla yoğun bakıma giren hastalarımızdan vefat edenlerin oranı azalıyor. İyileşme hızındaysa öngörülebilir bir yavaşlama var. Korona virüsün yayılmasına karşı verdiğimiz mücadelede evde kaldığımız günlerin rolü çok büyük. Evde kalalım" ifadelerine yer verdi.

İYİLEŞEN TOPLAM HASTA SAYISI 120 BİNE YAKLAŞTI. Yeni vaka sayısında değişkenlik öngörülen düzeyde. Yoğun bakım desteğine ihtiyaç giderek azalıyor. Riskin daha da düşmesi, güçlü tedbirle mümkün. GÜÇLÜ TEDBİR, sosyal hayatta hep birlikte alınacak tedbirdir.