Geçtiğimiz Yıllardaki En İyi Xbox, Nintendo ve PS4 Oyunları

Geçtiğimiz Yıllardaki En İyi Xbox, Nintendo ve PS4 Oyunları

 

En popüler video oyun konsolları için en iyi video oyunları! Animal Crossing, Overwatch, Red Dead Redemption 2, Witcher 3 ve daha fazlası!

Video oyunları, evden çalışan ya da evde kalma uyarılarına uyan herkes arasında giderek daha popüler hale geldi. Aslında, bazıları covid-19'un dünyaya yayılmasından çok daha önce oyuncular arasında popülerlik kazandı. Evde geçirdiğiniz süre boyunca ilgi çekici bir oyun arıyorsanız, işte size birkaç öneri: Birden fazla oyun konsolundaki video oyunları son on yılda gerçekten iyi hale geldi. İster oyun dünyasını ilk kez keşfediyor olun, ister uzun bir aradan sonra geri dönün, burada geçtiğimiz yıl boyunca sizin ilginizi çekecek birkaç harika güzel oyun var.

 

Geçtiğimiz Yıllardaki En İyi Video Oyunları

1. Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, “oyun” ve “gerçek hayat simülatörü" arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran oyunlardan biridir. 1899 yılında vahşi Batı'nın kurgusal bir versiyonunda, kanun kaçağı Arthur Morgan olarak oynuyorsunuz ve sonsuz olasılıkların açık bir dünyasını keşfediyorsunuz. Öfkeyle rakip çeteleri çökerterek veya barlara gidip Blackjack oynarken zaman geçirebilirsiniz veya hikayeyi takip edebilirsiniz. Oyun önemli bir haftasonu açılışına sahipti ve düzinelerce ödül kazandı, bu yüzden buna layık bir oyun ve endişelenmeyin, bu oyun öncekine çok benziyor bu yüzden neler olduğunu anlamak için ilk oyunu oynamanıza gerek yok.

 

2. Doom: Eternal 

Eğer video oyunları ile büyüdüyseniz, Doom’u biliyorsunuzdur. 2016 yılında, İd Software klasik franchise'ı yeniden başlattı. 90'lı yıllarda sevdiğimiz hızlı tempolu İblis cinayetini yeniledi. Doom: Eternal için şunları söyleyebilirim: çoğunlukla akılsız, ağır metal olan bir katliam festivali arıyorsanız, bu klasik tam olarak size göre.

 

Devamı için  Tıklayın.