Kayıp mesajlarınızı kurtarın

Yenilikçi yedekleme ve felaket kurtarma yazılımlarının lider üreticisi StorageCraft, yeni StorageCraft ShadowProtect Granular Recovery for Exchange 7 (GRE7) çözümünü piyasaya sundu. Bu ürünle, beklenmeyen bir veri kaybı sonrasında kayıp posta kutuları, e-posta mesajları ve eklentiler  kurtarılabiliyor. 

Bir felaket, insan hatası veya beklenmeyen veri kayıpları sonrasında kritik verilerin kurtarılması, ShadowProtect Server ve Small Business ile beraber çalışan ShadowProtect Granular Recovery for Exchange’in (GRE) sunduğu en önemli avantajlardan biri. Bir veya daha fazla mailbox, e-posta ve hatta eklentiyi yalnızca saniyeler içerisinde PST dosyasına veya yeni bir Exchange sunucuya kurtarabilen ShadowProtect GRE, işletmelerin iş sürekliliği planları içerisine dahil etmeleri gereken araçların başında geliyor.

Kolay kullanım

StorageCraft Ürün Müdürü Can Erginkurban, yeni sürümle ilgili şu bilgileri paylaştı: ”ShadowProtect Granular Recovery for Exchange ile veri tabanı dosyanızı kolayca aratabilir, dilediğiniz posta mesajını karmaşık yöntem ve ürünlere gerek kalmadan sadece sürükleyip bırakarak kurtarabilirsiniz. Granular Recovery for Exchange 7, yedeğin içerisinden açacağınız EDB dosyasındaki mailbox veya mesajları dilediğiniz kriterlere göre aratabileceğiniz, güçlü bir arama aracı içeriyor. Örneğin gönderilme tarihi, gönderici, alıcılar, konu gibi kriterlere göre kolayca arama yaptırabilirsiniz.”

Related posts

Leave a Comment